کاشی نگار، زیبای ماندگار

شرکت صنایع کاشی نگار با بهره گیری از آخرین فن آوری روز دنیا، به کمک نیروهای مجرب و کار آزموده و تولید محصولات متنوع پرسلان و کاشی کف لعابدار در سال 1364 شروع بکار نمود. این شرکت با دارا بودن ماشین آلات ایتالیایی – اسپانیایی و بروزترین دستگاه چاپ دیجیتال موجود در ایران امکان تولید تولید سرامیک های پرسلان با بالاترین وضوح و کیفیت در سایز های 80*80 و 120* 60 را دارا میباشد.

شرکت صنایع کاشی نگار در راستای توسعه امر کیفیت علاوه بر اخذ گواهینامه های استاندارد اجباری، موفق به اخذ سایر گواهینامه های کیفی و سیستمی بین المللی از جمله ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 13006 ، ایزو 45001 و CE اروپا گردیده است.

واحد تحقیق و توسعه ما به دنبال تولید محصولات خاص از جمله کاشیهای ضد اسید با مقاومت بسیار بالا در برابر اسید های صنعتی ، کاشیهای با ترانسلوسنس با قابلیت پشت نمایی بالا، آنتی باکتریال و خود تمیز شونده و همچنین تولید محصولات با ضخامت های بالا می باشد.

با توجه به کیفیت مطلوب، تنوع طرح و رضایتمندی مشتریان از ابتدای راه اندازی کارخانه، میزان فروش همواره روند صعودی داشته است. موفقیت در کسب سهم بازار تنها محدود به بازارهای داخلی نبوده و در زمینه صادرات نیز روند رو به رشد و صعودی ازجمله صادرات به قاره آسیا و اروپا داشته است.

ما در شرکت صنایع کاشی نگار با جدیت و تلاش بی وقفه جهت جلب رضایت ذی نفعان به دنبال افزایش تولید با کیفیت و افزایش سهم خود در بازار می باشیم.

negar's Product sales representative
بیش از20نماینده فعال در کشور
negar products
تولید ماهیانه بیش از248000متر مربع
negar's team
سرمایه انسانی بیش از190نفر